O nas

Ośrodek Szkolenia JGL Logistics Wojtysiak Sp.j. został utworzony w 2010 roku. Od początku naszego funkcjonowania celem ośrodka jest przygotowanie kursantów do świadomego i bezpiecznego korzystania z wózków widłowych, podestów ruchomych i HDS-ów.

Dla Was ciągle się rozwijamy, dostosowujemy się panujących trendów na rynku pracy. Kursy, które Wam oferujemy pozwalają na uzyskanie odpowiednich kwalifikacji i umiejętności, a finalnie na potwierdzenie tego poprzez wydawane zaświadczenia. Idąc dalej pozwoli to na uzyskanie dobrej pracy w Polsce, jak i za granicą (m.in.: w Anglii, Irlandii, Szkocji i Niemczech). Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, bez ponoszenia dodatkowych opłat wydajemy świadectwa kwalifikacji dodatkowo w języku niemieckim i angielskim.

Ośrodek dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą instruktorów i wykładowców, którzy w przyjemny i prostu sposób przekażą Wam wiedzę z zakresu obsługi pojazdów oraz odpowiednio przygotują do przyszłej pracy.


Naszymi wartościami są:


Profesjonalne zarządzanie, zaangażowanie pracowników oraz ukierunkowanie na satysfakcję klienta składa się na wysoką jakość oferowanych przez nasz Ośrodek usług szkoleniowych. Jesteśmy nastawieni na profesjonalizm. Dbamy o niezbędność w kwestii sprzętu ćwiczeniowego, jego jakość i bezpieczeństwo.

Szkolenia prowadzimy na terenie całego kraju, między innymi w Sieradzu, Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Radomsku, Krakowie, Katowicach, Koninie, Poznaniu, Kutnie, Tychach, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, a także w Kościanie. Stałe punkty nie oznaczają jednak tego, że nie organizujemy szkoleń w innych miejscach. To my istniejemy dla Was, dlatego przeprowadzamy szkolenia w dowolnym miejscu w kraju.

Jeśli coś jest niejasne, chcesz uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania, chcesz rozwiać wątpliwości? Napisz do nas na: biuro@jgllogistics.pl