Kurs na wózki widłowe Łódź

Nasza placówka w Łodzi zaprasza Państwa na kurs na operatora wózków widłowych, podestów ruchomych, a także HDS-ów. Domeną naszej firmy jest szkolenie osób właśnie w tym zakresie, dlatego kończąc je u nas otrzymasz kwalifikacje zawodowe pozwalające na obsługę wózków, żurawi czy dźwignic. Ponadto uzyskasz wiedzę teoretyczną na temat przepisów BHP, rodzajów maszyn oraz wiedzę praktyczną z zakresu ich obsługi i eksploatacji.

Wydajemy dokumenty w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim, dlatego uprawnienia, które u nas otrzymasz ułatwią Ci znalezienie pracy w kraju, jak i za granicą.

Dbamy, by sprzęt, na którym się uczycie był jak najbardziej nowoczesny oraz odpowiadał obecnemu rynkowi pracy. W związku z tym najstarszy wózek ma tylko 5 lat. Dodamy, że sprzęt ćwiczeniowy obejmuje różne marki wózków, a wśród nich Linde, Nissan, czy Toyota.

Chciałbyś wraz z kolegami uczestniczyć w szkoleniu, ale martwisz się kosztami? Już nie musisz! Przewidujemy upusty dla grup zorganizowanych (powyżej 5 uczestników).

Zapisując się na nasz kurs stwarzasz sobie możliwość podniesienia swoich kwalifikacji, a tym samym stajesz się konkurencyjny na rynku pracy w stosunku do pracowników bez odbytego szkolenia na podesty ruchome.

Nie siedź bezczynnie! Pomóż rozwinąć skrzydła Twojej karierze i zapisz się już dziś na szkolenie.

Nasi instruktorzy czekają na Ciebie tutaj:

Łódź, ul. Tuszyńska 60/64,
tel. 695-375-025, 601-21-99-44


Adres oddziału:

Województwo:    

Łódzkie

Adres:    

93-368 Łódź,
ul. Tuszyńska 60/64,
tel. 695-375-025


Wyświetl większą mapę