Magazynier - Kurs

Kurs magazyniera kierowany jest do osób nieaktywnych zawodowo z różnych względów a także do osób pracujących już w magazynach, ale niemających odpowiedniego przygotowania zawodowego. Dzięki naszej firmie podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe zapoznasz się ze wszystkimi podstawowymi pojęciami logistycznymi i z zakresu towaroznawstwa.

Przykładowe zdjęcie przedstawiające pracę magazyniera

Cel kursu

Szkolenia prowadzimy na najwyższym poziomie, celem kursu jest przygotowanie do pracy na stanowisku magazyniera. Podczas szkolenia zdobędziesz wiedzę praktyczna i teoretyczną zakresu sporządzania dokumentów magazynowych, zasad obsługi magazynu oraz gospodarki magazynowej. Ukończenie szkolenia poszerzy twoja wiedzę i da szanse na zdobycie nowej lepszej pracy.

Zajęcia praktyczne prowadzimy z wykorzystaniem programów magazynowych: Subiekt, LoMag i inne.
Nie uczymy teorii - na zajęciach warsztatowych poznasz dokładne zasady obsługi wyżej wymienionych programów magazynowych.

Warunki przyjęcia na kursKwalifikacje po ukończonym kursie

Po ukończeniu szkolenia wystawiamy zaświadczenie ukończenia kursu zawodowego. Uprawnienia ważne są na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej, wydawane są bezterminowo nie tylko w języku polskim ale także w języku niemieckim i angielskim.